Токарно-фрезерні роботи

Компанія ТОВ «Факторіал К» пропонує послуги з механічної обробки. Ми можемо виготовити для Вас як стандартні типові вироби, так і будь-які деталі під замовлення. У нас немає обмежень на обсяг робіт – при необхідності ми виготовимо навіть одну деталь.

Верстатний парк підприємства складається з універсальної групи металоріжучого обладнання (токарної, фрезерної,  свердлильної та інше) контрольно-вимірювального стендового господарства та парку обробних центрів із ЧПК японсько-німецького концерну DMG MORI.

Роботи виконуються професіоналами своєї справи на якісному обладнанні. Продукція контролюється на всіх етапах виробництва, що дозволяє гарантувати максимально повну відповідність вимогам. Для більш точного контролю використовується координатно-вимірювальна машина, що забезпечує діапазон вимірювання до 2,5 м з точністю до 0,02 мм.

Наше виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015.

Токарні роботи

ТОВ «Факторіал К» виконує токарні роботи на універсальних токарних верстатах, а також на оброблювальних центрах з ЧПК за кресленнями та за зразками замовника.

Ми працюємо з всіма основними групами металів в т.ч. високоміцний титан, нержавіючі сталі, легкі сплави.

Приймаємо замовлення на наступні послуги з токарних робіт:

  • обробка конічних і циліндричних деталей, розточувння;
  • нарізання різьб всіх видів;
  • обробка торців і уступів;
  • точіння канавок та інші;

Максимальна довжина оброблюваних деталей до 3000 мм, діаметр до 800 мм

Високоточні деталі виготовляються на оброблювальних центрах концерну DMG MORI моделей CTX 2500/1250 та CLX350V4.

На постійній основі проводяться роботи по виготовленню бурового фрезерного і ловильного обладнання, перевідники нафтогазового асортименту, обладнання для ліквідації аварій на свердловинах, деталі загального машинобудування. А також ремонт і виготовлення гирлового обладнання та устаткування для обв’язки шлейфових ліній.

Фрезерні роботи

Фрезерні роботи виконуються на універсальних вертикально-фрезерних та горизонтально-фрезерних верстатах, та 5-ти осьовому обробному центру з ЧПК DMG MORI DMU 50 для високоякісної фрезерної обробки деталей. Власне конструкторське бюро виконує завдання будь-якої складності.

Оброблювані поверхні розміром до 800х1600

Ми будемо раді виконати для вас токарно-фрезерні роботи з найкращим співвідношенням ціна-якість.

Отримати комерційну пропозицію
    натиснувши кнопку Ви даєте згоду на обробку персональних даних