Оренда свердловинного та гирлового обладнання та інструменту.

Мітчик замковий спеціальний (мітчик типу МЗС)

Призначений для захоплення за внутрішню поверхню колони бурильних труб, які закінчуються зверху муфтою бурильного замка, різьбовою частиною обваженої бурильної труби, перевідником та як виняток, висадженою частиною бурильної труби, і вилучення їх зі свердловини. Мітчики типу МЗС використовуються для захоплення та вилучення колони вкручуванням в замкову різьбу. Мітчики виготовляються правого та лівого виконання.

Перехідник

Призначений для з’єднання колони труб з трубою або інструментом з іншою різьбою на підприємствах нафтогазового комплексу. Можуть бути лівого та правого виконання: ПП – перевідник перехідний (муфта - ніпель); ПМ – перехідник муфтовий (муфта - муфта); ПН – перехідник ніпельний (ніпель - ніпель); ПС – перехідник спеціальний.

Перевідник опресовочний

Призначений для опресовки колони бурильних труб.

Труба оббурочна

З’єднує фрез з перевідником для кільцевого фрезерування (оббурювання) на підприємствах нафтогазового комплексу. Можуть бути лівого та правого виконання.

Уловлювач канату типу Е-114.3.

Призначений для захоплення і витягування зі свердловин канату при веденні ловильних робіт на підприємствах нафтогазового комплексу.

Технічна характеристика

Умовний прохід, не менше, мм: 14
Габаритні розміри, не більше, мм:
- діаметр: 115,4
- довжина: 2050
Маса, не більше, кг: 45

Уловлювач канату внутрішній типу ЛВК-114.3

Призначений для захоплення і витягування з свердловин канату при веденні ловильних робіт на підприємствах нафтогазового комплексу.

Технічна характеристика
Умовний прохід, не менше, мм: 54
Габаритні розміри, не більше, мм:
- діаметр: 114,3
- довжина: 1550
Маса, не більше, кг: 50

Фрезер забійно - кільцевий ФЗК

Призначений для руйнування цементного каменя і зацементованих металевих предметів в кільцевому просторі між стінкою свердловини і елементами люфтової чи бурильної колони при проведенні ремонтно – відновлювальних робіт в нафтових, газових, і геологорозвідувальних свердловинах. Фрезери можуть виготовлятися правими і лівими з відповідно правими та лівими приєднувальним та з’єднувальними різьбами.

Фрез кільцевий

Призначений для фрезерування металевих предметів в колоні з метою її очищення, в процесі виконання ремонтних та відновлених робіт на підприємствах нафтогазового комплексу. Форма армувальної поверхні призначається згідно з умовами у свердловині. Можуть бути лівого та правого виконання, з вставками (верхне фото) та без вставок (нижне фото).

Фрез пілотний

Призначений для фрезерування в обсадженій колоні прихоплених бурильних і насосно - компресорних труб, пакерів, муфт, хвостовиків, замків, монтажних елементів електрозанурюваних насосів та ін. Він використовується також для підготовки фрезеруємих об’єктів до захоплення ловильним інструментом. Використовується на підприємствах нафтогазового комплексу.

Фрез торцевий

Призначений для фрезерування металевих предметів в колоні з метою її очищення, в процесі виконання ремонтних та відновлених робіт.

Фрез торцевий ввігнутий

Призначений для фрезерування металевих предметів в колоні з метою її очищення, в процесі виконання ремонтних та відновлених робіт. Форма армувальної поверхні призначається згідно з умовами у свердловині. Можуть бути лівого та правого виконання

Шламометалоуловлювач

Призначений для уловлювання і видалення із призабійної зони свердловини великих часток шламу, металевого і твердосплавного скрапу, що утворюється в результаті руйнування металевих об’єктів і окремих фрагментів озброєння – інструментів (долота, фрезерів і т.п.). Використовуються під час проведення ремонтно – відновлювальних робіт в нафтових, газових, і геологорозвідувальних обсаджених свердловинах. Шламометалоуловлювачі можуть виготовлятися правими та лівими, з відповідно правими та лівими приєднувальними різьбами, із подовженими кошиками та муфтою під елеватор с кутом нахилу 18º.

Отримати комерційну пропозицію
    натиснувши кнопку Ви даєте згоду на обробку персональних даних