Про нас

        Товариство з обмеженою відповідальністю «Факторіал К» надає послуги супервайзингу при бурінні, капітальному ремонті свердловин, а також рекомендації під час ліквідації аварій та ускладнень на свердловинах. Підприємство спеціалізується на виготовленні обладнання для нафтогазової, хімічної, машинобудівної та аграрної галузей промисловості. ТОВ «Факторіал К» працює на нафтогазовому ринку з 2013 році.

З 2017 році підприємство впровадило систему менеджменту якості ДСТУ 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), що відповідає світовій практиці та дозволяє виготовляти обладнання відповідно до найвищих вимог.

Компанія динамічно розвивається, поступово оновлює верстатний парк. У 2019-2020 роках виробництво поповнилось новими обробними центрами компанії DMG-MORI. Для більш точного контролю виробленої продукції, 3D моделювання та зворотного інжинірингу було придбано координатно-вимірювальну машину оснащену лазерним сканером.

Підприємство має у штаті технологів та токарів із великим професійним досвідом роботи у машинобудівній промисловості, власний конструкторський відділ, який займається розробками, супроводом і впровадженням нового обладнання, модернізацією експлуатованого, а також супроводжує капітальні ремонти та відновлення обладнання й інструментів для нафтогазової галузі.

ТОВ «Факторіал К» зарекомендувало себе як надійний і професійний партнер в нафтосервісних послугах та на ринку металообробки, ми готові запропонувати найкращі умови співпраці.

Підприємство проводить постійну роботу по недопущенню та запобіганню проявів корупції відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». У зв’язку з чим, на Підприємстві кожного року переглядається, вдосконалюється та затверджується Антикорупційна програма щодо виявлення, протидії та запобігання корупції.

Презентації

ПОСЛУГИ СУПЕРВАЙЗИНГУ НА СВЕРДЛОВИНАХ

ПОСЛУГИ ЗІ СКЛАДНИХ РОБІТ НА СВЕРДЛОВИНАХ

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ТА НАДАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ

ПІД ЧАС ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙ ТА УСКЛАДНЕНЬ

ВИРОБНИЦТВО:

Свердловинне обладнання

та інструмент,

Гирлове обладнання.

Отримати комерційну пропозицію
    натиснувши кнопку Ви даєте згоду на обробку персональних даних