Послуги супервайзингу на свердловинах, послуги зі складних робіт на свердловинах

Компанія ТОВ «ФАКТОРІАЛ К» надає послуги по супроводу під час капітального ремонту та буріння свердловин, супровід робіт, що виконуються колтюбинговими установами, при освоєнні свердловин, ліквідації аварій та ускладнень.
Всі роботи виконуються працівниками, які сертифіковані за міжнародними стандартами IWCF та періодично проходять внутрішні навчання з підвищення професійної кваліфікації. Багаторічний, міжнародний досвід в країнах СНД та Сербії та додатковий контроль з боку відділу охорони праці підприємства на місцях надання послуг, дозволяють якісно та оперативно виконувати поставлені Замовниками задачі із дотриманням всіх вимог обумовлених Правилами безпеки в нафтогазовій промисловості України, технологічними регламентами та внутрішніми нормативними документами Замовників.
Залучення супервайзингу дозволяє ефективно контролювати виробничі процеси, своєчасно попереджати аварі, скорочувати час виконання робіт та матеріальні витрати на об’єктах.

інженерний супровід та надання рекомендацій під час ліквідації аварій та ускладнень

Компанія ТОВ «ФАКТОРІАЛ К» надає послуги та рекомендації по супроводу під час буріння та капітального ремонту свердловин та ліквідації аварій та ускладнень.
Інженери зі складних робіт, з більш як двадцятирічним досвідом, які працювали в країнах СНД та Сербії, якісно та оперативно виконують поставлені Замовником задачі із дотриманням всіх вимог обумовлених Правилами безпеки в нафтогазовій промисловості України, технологічними регламентами та внутрішніми нормативними документами.

послуги портативною координатно-вимірювальною машиною HEXAGON ABSOLUTE ARM

ТОВ «Факторіал К» надає наступні послуги портативною координатно-вимірювальною машиною 8-го покоління HEXAGON ABSOLUTE ARM Hexagon MI ARM 8325-7 axis RS5, виробництва Франції:
– зворотне моделювання;
– контроль геометрії об’єктів;
– перевірка деталей на відповідність кресленням;
– порівняння з CAD моделлю;
– відновлення втрачених моделей та креслень;
– обмір зубчастих коліс та шестерень будь-якого типу і розміру;
– серійний контроль виробів;
– тип виміру – від звичайного габариту до складних просторових розмірів;
– точність вимірювання – до 0,02 мм (щупом) та 0,04 мм (сканером).
Наші фахівці мають відповідні знання та досвід роботи.

Точність, мм:

від 0,05

Випромінювання:

лазер

Текстура:

не має

Результат:

 

3D сітка:

OBJ, STL та ін.

вимірювання:

DXF, IGS

хмара точок:

TXT

Галузі:

машинобудування, авіація, суднобудування, архітектура, освіта, медицина, дизайн одягу

Матеріал:

метал, пластик, дерево, камінь, гума, кераміка, тканина