Послуги супервайзингу

ТОВ «ФАКТОРІАЛ К» надає послуги по супроводу під час, капітального ремонту та буріння свердловин, супровід робіт, що виконуються колтюбинговими установами, при освоєнні свердловин, ліквідації аварій та ускладнень.

Сторонній супервайзинг є доцільним та виправданим методом контролю технологічного процесу з метою недопущення економічних втрат внаслідок можливого прихованого непродуктивного часу, попередження аварій при забороні використання невідповідного обладнання. Наприклад, при наданні послуг супервайзингу, за 15 днів листопада 2020 року не допущено 10 аварій на об’єктах Замовників, економія коштів при цьому склала не менше 2 млн гривень та зафіксовано простої на понад 1 млн гривень.

Сторонній супервайзинг є не зацікавленою та не підконтрольною підрядним організаціям стороною, що унеможливлює допущення не якісного інструменту та обладнання у роботу на об’єктах Замовника та збільшує рівень контролю за технологією, ОП, ППБ, ПФБ та ОНС при виконанні робіт.

Компанія ТОВ «ФАКТОРІАЛ К» проводить інженерно-технологічний супровід, надання рекомендацій під час ліквідації аварій та ускладнень на свердловинах Замовників.
Забезпечує цілодобовий контроль при виконанні складних технологічних операцій без збільшення вартості послуг: спуск пакера на НКТ; спуск ПНКТ; проведення ЛАР в складних свердловинних умовах; глушіння свердловин з АВПТ та АНПТ; оперативні виїзди на об’єкти при виникненні позаштатних ситуацій; виконання функцій представника Замовника на свердловині.

Тільки у жовтні 2020 року, під наглядом супервайзингової служби «Факторіал К» було вилучено близько 10000 метрів аварійних труб та інструменту на фішингових свердловинах високої складності.

Всі роботи виконуються працівниками, які сертифіковані за міжнародними стандартами IWCF та періодично проходять внутрішні навчання з підвищення професійної кваліфікації, навчання та перевірку знань за напрямками: «Правила безпеки в нафтогазовидобувній промисловості України» (НПАОП 1.11-1.01-08), «Правил охорони праці під час вантажо-розвантажувальних робіт» (НПАОП 0.00-1.75-15), «Правил охорони праці під час роботи на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07), «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» (НПАОП 0.00-1.81-18), мають навчання «З питань пожежної безпеки».
Багаторічний, міжнародний досвід в країнах СНД та Сербії, а також додатковий контроль з боку відділу охорони праці підприємства на місцях надання послуг, дозволяють якісно та оперативно виконувати поставлені Замовниками задачі із дотриманням всіх вимог, обумовлених Правилами безпеки в нафтогазовій промисловості України, технологічними регламентами та внутрішніми нормативними документами.

Всі супервайзери сертифіковані за міжнародними стандартами за напрямками:

Підприємство проєктує та виготовляє ловильний, фрезерний інструмент та інше із застосуванням власних потужностей: колоколи ловильні гладкі; мітчики гладкі; уловлювачі канатів (внутрішні й зовнішні); фреза торцеві; фреза колонні, конусні та гарбузоподібні; фреза пілотні та кільцеві та інше ловильне обладнання на замовлення.
Наявність конструкторської технологічної групи дозволяє розробити нестандартне обладнання та інструмент для виконання робіт з КРС.

 

ТОВ «ФАКТОРІАЛ К» має власне розроблене програмне забезпечення для проведення технологічних розрахунків, що дозволяє провести точне виконання технологічних операцій.
Підприємство має власний парк житлових вагонів. Польовий персонал забезпечується власним автотранспортом підприємства для пересування супервайзерів між свердловинами, що дає змогу оперативно проводити супервайзинговий супровід одночасно на двох свердловинах.
Підприємство повністю забезпечує свій персонал, задіяний на свердловинах засобами комунікації та оргтехніки (телефон, принтер, фотоапарат, тощо) з метою якісного та вчасного інформування Замовника про стан виконання робіт та надання послуг

Отримати комерційну пропозицію
    натиснувши кнопку Ви даєте згоду на обробку персональних даних