Різьбові з’єднання

В процесі ремонту свердловин різьбові з’єднання мають бути надійними, міцними й герметичними. Вони повинні витримувати осьові навантаження і навантаження на скручування при оббурювані, щоб не допустити обрив і зминання різьби. Крім того, вони повинні відповідати критеріям легкості та надійності загвинчування, герметичності для забезпечення ефективності промивання і винесення уламкового, оббурювального матеріалу.

Враховуючи вказані критерії якості та практичності, нашими фахівцями розроблене та запатентоване герметичне різьбове з’єднання «WPTS», розмірами: 3 1/2″; 4 3/8″; 4 1/2″; 5″, лівого або правого обертання.

Основною перевагою запропонованого з’єднання є відсутність виступаючих частин на поверхні оббурювального пристрою, що робить можливим оббурювання у свердловинах, діаметр яких не дозволяє використання сполучних муфт або труб з висадним кінцем, також зменшує ризик прихоплення оббурювальних труб в наслідок попадання розбурених елементів на муфтове з’єднання. Даний вид різі, при безмуфтовому з’єднанні внаслідок упорного поясу забезпечують високі показники герметичності без застосування второпластових ущільнень, що значно здешевлює обслуговування оббурювальних труб та кільцевих фрезів. При гідравлічних випробуваннях пропусків по різях при 150 атм не виявлено.

Заявлене технічне рішення пройшло лабораторні випробування на міцність при навантаженнях на скручування та підтвердило досягнення нормативних значень для труби діаметром: 89мм – 5666,7 Н/м; 111мм – 9600 Н/м; 127мм – 12666,7 Н/м.

Спираючись на досвід провідних компаній, при використанні аналогічних різей, рекомендований міжремонтний період 200 годин напрацювання, при тестовому напрацюванні, порушень різі при напрацюванні 205 год не виявлено, що підтверджує надійність та високий термін експлуатації, який забезпечує заявлена корисна модель.

Отримати комерційну пропозицію
    натиснувши кнопку Ви даєте згоду на обробку персональних даних